Den otevřených dveří Fakulty informatiky a statistiky 11.1.2019

Chystáte se ke studiu vysoké školy a chtěli byste vědět více o našem oboru Multimédia v ekonomické praxi? Přijďte na Den otevřených dveří naší fakulty a poznejte své budoucí lektory, vyzpovídejte naše současné studenty a prohlédněte si prostředí VŠE.

 

Den otevřených dveří Fakulty informatiky a statistiky se koná v pátek 11. ledna 2019 od 10.00 hod. v Rajské budově areálu VŠE na Žižkově v aule RB 101. Den otevřených dveří nabídne představení fakulty a její role na trhu práce v ČR, představení bakalářských i magisterských oborů, ukázky z hlavních oblastí výuky, informace o spolupráci fakulty s praxí, průvodce studentským životem, setkání se současnými studenty, komentovanou prohlídku areálu VŠE na Žižkově a informace o přijímacích zkouškách.

 

Program Dne otevřených dveří Fakulty informatiky a statistiky VŠE:

  • 10:00 – společné představení fakulty, studijních oborů, přijímacích zkoušek (místnost RB 101)
  • 10:30 – průvodce studentským životem (místnost RB 101)
  • 11:00 – představení oblastí vzdělávání informatika (místnost RB 101), statistika (místnost RB 213), multimédia (místnost RB 212), představení magisterských oborů (místnost RB 109)
  • 12:00 – komentovaná prohlídka VŠE se současnými studenty

 

Pokud máte zájem dozvědět se více o tom, jak to chodí na Fakultě informatiky a statistiky, více informací o našem bakalářském oboru Multimédia v ekonomické praxi, zeptejte se našich studentů na cokoliv vás napadne na stránce www.stacisezeptat.cz nebo získejte další informace na oficiálním webu fis.vse.cz.