Úspěchy našich studentů

Film O Krejčíkovi zabodoval na festivalu Rychnovská osmička

Výstup z kurzu Audiovizuální komunikace – 13-ti minutový snímek „O Krejčíkovi“, natočený studentem Multimédií Adamem Vlachem, se umístil na druhém místě v rámci 62. ročníku mezinárodní soutěže Rychnovská osmička.

Víc si přečteš v aktualitách

Čestné uznání pro dokument Kút na Rychnovské osmičce

Studenti Peter Galbavý a Jonáš Sudakov oslavují atmosféru vesnického života slovenských hor ve svém dokumentu Kút“, který čestným uznáním ocenila i porota festivalu Rychnovská osmička.

Dokument Člověk a světlo na Prague International Monthly Film Festival

Krátký dokument studentů Tomáše Návraty a Josefa Cacha „Člověk a světlo“ se stal nejlepším českým krátkým filmem v rámci lednového PIMFF – Prague International Monthly Film Festival.

První místo na Prague International Monthly Film Festival pro film Plán F

Vítězem v kategorii nejlepší český krátký film na Prague International Monthly Film Festival se stala i hospodská komedie režiséra Igora Soboleva „Plán F“.

Dva týmy Multimedialistů ve finálové pětce A!M Creative Challenge

Studenti Multimédií obsadili vedoucí příčky na Creative challenge 2020 organizované Attention!Media, kde měli za cíl vytvořit kampaň k představení nových běžeckých bot od značky Under Armour.

Kampaň Vrakoviště snů na 2. místě v soutěži Moje vize nula

Do soutěže „Moje vize nula: Studenti pro bezpečné silnice“ se zapojila i studentská agentura „4×4 studio“, která vznikla v rámci předmětu Řízení multimediálních projektů. Se svým konceptem „Vrakoviště snů“ obsadila 2. místo.

Vítězství v soutěži Ukáž talent a vyhraj Lumix S1H

Nápadité a vtipné video studentek Kláry a Kateřiny Drbohlavových v soutěži „Ukáž talent a vyhraj Lumix S1H“ přineslo nejen první místo, ale i nový fotoaparát Panasonic LumixS1H.

Výsledky soutěže o LumixS1H

Film Závislý v České televizi

V rámci Maratonu studentských filmů 2018 byl v České televizi promítán i film „Závislý“ režiséra Vojtěcha Malčíka. Tento film vznikl na kurzu Digitální video pod vedením doc. Horného. Na filmu dále spolupracovali členové týmu „Náhodné uskupení“: Kristýna Šimíčková, Zuzana Mangová, Jan Martinek a Kristina Jelínková.

Studentský maraton 2018

Trojnásobné vítězství v soutěži Moje Vize 0

Tři šestičlenné týmy studentů z kurzu Řízení multimediální projektů obsadily všechny vítězní příčky v soutěži Moje Vize 0, která ve spolupráci s mladými talenty usiluje o snížení nehodovosti na českých silnicích.

Marketingové soutěž A!M Creative Challenge je i letos dobyta našimi studenty

Studenti slaví úspěch v marketingové soutěži A!M Creative Challenge. Pro sýrařskou společnost Savenica a její brand Bambino Lahodné navrhli mediální kampaň a odnáší si zlaté a stříbrné ocenění.