Hledáme novou posilu pro náš lektorský tým grafiků!

Pro výuku reklamní grafiky hledáme komunikativního lektora/lektorku, který/á bude studentům bakalářského programu Multimédia v ekonomické praxi předávat své zkušenosti a inspirovat je.

Co jsou to Multimédia v ekonomické praxi?

Multimédia na Fakultě informatiky a statistiky jsou bakalářským programem na pražské VŠE. Zaměřují se na praktickou výuku řady kreativních disciplín, kam se řadí tvorba fotografií, videa, zvuku, animace, web designu, grafiky a mnoho dalšího. Kurzy jsou koncipovány formou interaktivních workshopů, které vyučují zpravidla ostřílení profesionálové z praxe.

Náplň práce

Právě pro kurz vektorové grafiky sháníme od září 2021 zkušeného/ou grafika/čku, který/á 1-2x týdně zaštítí výuku grafického designu. Primárně se jedná o konzultování grafických výstupů, předávání zkušeností z branže a pomocí s kreativním rozvojem.

Co Vám můžeme nabídnout?

Můžete se těšit na práci v přátelském a dynamickém kolektivu, díky které nahlédnete do inspirativního světa začínajících marketérů. Máte příležitost vzdělávat mladé studenty z generace Z a společně s nimi vytvářet zajímavé a neotřelé výstupy.

Kontakt

Pokud Vás nabídka zaujala, pracujete v programech Adobe (AI a PS), máte praxi v reklamní sféře, magisterský titul a chuť pohybovat se v prostředí mladých kreativců, zašlete nám své CV a portfolio na zdenek.vondra@vse.cz a barbora.resovska@vse.cz.