Keynote se studenty Multimédií 2. 3. 2021

V úterý 2. března 2021 v 16:00 proběhne tradiční Keynote se studenty Multimédií, který je povídáním studentů našeho bakalářského programu se zástupci katedry o všech tématech, která vás zajímají. Ze strany pedagogů se můžete těšit na žhavé novinky související se studiem, prostor bude také na diskusi o předmětech, sdílení dojmů a návrhů na zlepšení. Setkání tentokrát bohužel neproběhne osobně, ale přes MS Teams – v týmu Multimédia v ekonomické praxi. V tomto týmu můžete taky stále sdílet své podněty k diskuzi.

Budeme se těšit na to, že se zase uvidíme a uslyšíme a jelikož letošní Keynote bude netradičně online a bez svařáku, sdílíme s vámi alespoň recept a doufáme, že si k našemu setkání uvaříte vlastní verzi.