Multimédia opět ovládla MOJI VIZI NULA

Studenti předmětu Řízení multimediálních projektů a Multimediální komunikace se probojovali do finále soutěže MOJE VIZE NULA, které probíhalo 21. 6. v centrále Kooperativy. Soutěž se konala pod záštitou Týmu pro silniční bezpečnost a platformou Vize nula. Cílem soutěže bylo hledání způsobů, které sníží počet těžkých a smrtelných nehod.

Ze 116 přihlášených týmů se naši studenti probojovali do finále se dvěma týmy. První místo obsadil tým ACES s konceptem ZPOVĚĎ VRAKU. V rámci něho by si mohli návštěvníci pomocí VR reality vyzkoušet, jaké to je být účastníkem dopravní nehody. Celá myšlenka projektu je – žijeme příliš krátký život, na to abychom se učili ze svých chyb. Jako výhru si tým odnesl 50 000 Kč. Tento tým se skládal z Valerije Fleissigové, Zuzany Šitancové, Dominika Belzy, Dominika Folce, Filipa Raszky a Michaely Marouškové.

Druhý tým AMPILION vybojoval 4. místo s konceptem ETICKÉHO DESATERA pro autoškoly. Desatero je reakcí na vysoký počet negativních zážitků, které zažili absolventi autoškol. Za bramborové místo si tým odnesl 2 500 Kč. Členy týmu byli: Matěj Zavadil, Karolína Wurzová, Simona Velechovská, Tereza Zikmundová a Daniela Irová.

Na projektu spolupracovali s lektory: Zdeňkem Vondrou, Richardem Stiebitzem a Babet Gburíkovou.