Multimédia slaví 10. narozeniny

Bakalářský program Multimédia v ekonomické praxi z Fakulty informatiky a statistiky slaví 10 let od svého založení. Při této příležitosti pořádá Katedra multimédií vzpomínkový večer, který se měl uskutečnit ve čtvrtek 11. 11. 2021 v kině Dlabačov, ale kvůli pandemické situaci je přeložen na říjen 2022.

Příchozí se mohou těšit na oblíbené multimediální tváře, které zavzpomínají na začátky Multimédií, a zároveň představí, jakým směrem se program ubírá. Kromě rozhovorů nebude chybět ani přehlídka nejpovedenějších studentských výstupů nastřádaných za poslední dekádu. V rámci soutěže se udělí cena za nejlepší fotografii a video desetiletí, současně bude vyhlášen i největší znalec či osobnost Multimédií.

Zváni jsou všichni studenti, absolventi, lektoři a ostatní přátelé Multimédií

Vstupenky na akci bude možné zakoupit přes portál Goout. Pro více informací sledujte událost na Facebooku.