Nové kontaktní osoby na KME

Přicházíme se změnami v kontaktních osobách katedry multimédií. Barbora Rešovská již nadále nepůsobí ve funkci pedagogické tajemnice. Prosíme studenty, aby ji nadále nekontaktovali s dotazy ohledně studia. Rádi bychom vám představili nové pedagogické tajemnice KME – Adrianu Pánkovou a Annu Hábovou, na které se mohou studenti obracet dotazy, připomínkami či problémy v jejich studiu. Každá z nich zaštiťuje něco jiného, pojďme se podívat, na kterou se s čím obracet…

Adriana se zabývá především administrativní stránkou studia. Pomůže vám s rozvrhy, zápisy předmětů, studijním plánem, InSISem a školením. Ráda vám zodpoví vaše otázky nebo připomínky ke studiu. Adrianu můžete kontaktovat přes MS Teams nebo přes email adriana.pankova@vse.cz.

Anna se naopak zaměřuje na metodiku a inovace ve studiu. Řeší školící kurzy na bakalářky, inovační týden a studentské soutěže. Zároveň se stará o komunitu MvEP – Keynote, ambassadory a Multifest. Pomůže zrealizovat vaše nápady na zajímavou exkurzi, soutěž, zpestření výuky, přednášejícího, se kterým byste chtěli mít speciální přednášku / workshop, … Můžete se na ni obrátit také s feedbacky k jednotlivým předmětům. Aničku také můžete kontaktovat přes MS Teams nebo přes email anna.habova@vse.cz.