Oslavy 10 let Multimédií: V kině Dlabačov se vzpomínalo i oceňovalo

Bakalářský program Multimédia v ekonomické praxi oslavil své desetileté jubileum. Na oslavě 27. 10. se sešli absolventi, studenti a bývalí i současní lektoři, kteří si v kině Dlabačov společně užili nostalgický večer plný vzpomínek.

Příznivci Multimédií byli při příchodu řádně přivítáni welcome drinkem od Kolowratovy sady. Na celý večer byl připraven bohatý program, živě v sále navíc probíhalo hlasování o ty nejlepší studentské výstupy, které se za 10 let na Multimédiích zrodily. Cenu za film vyhrál Příběh, nejlepší fotografie byla vyfocena Tranh Huyen Vu, nejpovedenější grafiku vytvořila Nikola Dvořáková a cenu za 3D grafiku desetiletí získal Jan Belada. Největší vědení oboru prokázala Kristýna Vaverčáková a stala se tak znalkyní multimédií. Došlo i na vyhlášení osobnosti desetiletí, tento titul byl udělen Janu Volejníčkovi, který zároveň slavnostní večer skvěle moderoval.

Pro oceněné byly připraveny krásné dárky, které věnovali sponzoři FotoŠkoda, Red Bull, Jump park, Creme de la Creme, Bepas, Redukuju, Uniqway a další. Během večera se mohli návštěvníci vyfotit ve stylovém fotokoutku Pixito a zvěčnit si tak vzpomínky na multimediální oslavy. Celou akci zdokumentoval Martin Barabáš, fotoreport najdete zde.