Oslavy 10 let Multimédií: V kině Dlabačov se vzpomínalo i oceňovalo

Bakalářský program Multimédia v ekonomické praxi oslavil své desetileté jubileum. Na oslavě 27. 10. se sešli absolventi, studenti a bývalí i současní lektoři, kteří si v kině Dlabačov společně užili nostalgický večer plný vzpomínek.

Příznivci Multimédií byli při příchodu řádně přivítáni welcome drinkem od Kolowratovy sady. Na celý večer byl připraven bohatý program, živě v sále navíc probíhalo hlasování o ty nejlepší studentské výstupy, které se za 10 let na Multimédiích zrodily. Cenu za film vyhrál Příběh, nejlepší fotografie byla vyfocena Tranh Huyen Vu, nejpovedenější grafiku vytvořila Nikola Dvořáková a cenu za 3D grafiku desetiletí získal Jan Belada. Největší vědení oboru prokázala Kristýna Vaverčáková a stala se tak znalkyní multimédií. Došlo i na vyhlášení osobnosti desetiletí, tento titul byl udělen Janu Volejníčkovi, který zároveň slavnostní večer skvěle moderoval.

Nejlepší film: Příběh
Nejlepší fotografie: Tranh Huyen Vu
Nejlepší grafika: Nikola Dvořáková
Nejlepší 3D grafika: Jan Belada

Pro oceněné byly připraveny krásné dárky, které věnovali sponzoři FotoŠkoda, Red Bull, Jump park, Creme de la Creme, Bepas, Redukuju, Uniqway a další. Během večera se mohli návštěvníci vyfotit ve stylovém fotokoutku Pixito a zvěčnit si tak vzpomínky na multimediální oslavy. Celou akci zdokumentoval Martin Barabáš, fotoreport najdete zde.