Otevíráme Večerní akademii multimédií

Otevíráme přihlašování do Večerní akademie multimédií, která navazuje na Letní akademii multimédií – sérii intenzivních vzdělávacích kurzů zaměřených na marketingovou komunikaci a UX, grafiku, fotografii, video a produkci. Kurzy Večerní akademie budou probíhat v měsících říjen-prosinec 2018 na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Každý z kurzů Večerní akademie multimédií obsahuje 10 praktických workshopů v délce 2,5 hodiny, které budou probíhat ve večerních hodinách. Lekce povedou profesionální lektoři Katedry multimédií a odborníci z praxe, kteří budou poskytovat účastníkům individuální zpětné vazby.

Nabídka kurzů Večerní akademie multimédií:

• Kurz Základy marketingové komunikace a UX naučí studenty, jak komunikovat online i offline, a najít to, co jejich produkty odliší na trhu od ostatních, proniknou do úspěšných komunikačních kampaní nebo reklam a zjistí, na čem postavit marketing své značky. Kurz bude probíhat 16.10. – 18.12.2018, každé úterý 18:00 – 20:30.
  • Kurz Grafika a fotografie studenty naučí tvořit poutavé bannery, fotit portréty a produkty v exteriéru i ve fotografickém studiu, umět zpracovávat fotky včetně retuší a montáží. Kurz bude probíhat 17.10. – 19.12.2018, každou středu 18:00 – 20:30.
  • Na jaro 2019 chystáme kurz Natáčení a střih videa, který se zaměří na audiovizuální tvorbu – studenti se naučí, jak z námětu připravit scénář, naplánovat natáčení, natočit a sestříhat video, a vše si vyzkouší na několika videoformátech – videu pro sociální sítě, dokumentu i reklamním videu.

5 důvodů proč se přihlásit

• Intenzivní výuka formou workshopů v centru Prahy.
  • Kapacita každého kurzu je 9 – 15 studentů.
  • Účastníci získají certifikát o absolvování kurzu.
  • Účast v kurzech není podmíněna předchozími zkušenostmi.
  • Možnost platby na fakturu – využijte akademii jako školení pro své zaměstnance.

Více informací naleznete na webu Večerní akademie multimédií.