Přednáška filmařů z Fullface Productions

25. 11. od 19:30 RB 209

Zveme vás na přednášku a pokec s Martinem Vrbickým a Štěpánem Romanovem, kteří se už 15 let věnují natáčení a produkci outdoor a sportovních videospotů pod značkou Fullface Productions. Za sebou mají natáčení freeride lyžování na Aljašce nebo v Japonsku, mountainbikingu v Britské Kolumbii nebo na Bali, televizní pořad o skialpinismu z prostředí slovenský hor a tyrolských Alp a desítky menších projektů pro značky Red Bull, Specialized, Hannah, BMW nebo Horskou Službu. Od loňského roku jsou ambasadory značky Sony, která je partnerem akce.

• Dá se u nás uživit jako outdoor kameraman?
  • Jak probíhá natáčení v nedostupném terénu?
  • Jakou techniku používají?
  • Co všechno stojí za úspěšným videospotem?
  • Co dělat na jaře a na podzim, když počasí nepřeje natáčení v exteriéru?
  • Kolik zabere postprodukce minutového spotu a kolik epizoda televizního seriálu?

Toto a mnoho dalšího budou témata přednášky. Na místě bude i zástupce Sony s testovací foto/video technikou Alpha a objektivy G Master.