Studentská agentura ACES vítězem tendru pro WallPicture

V rámci Řízení multimediálních projektů si vyzkoušeli studenti z bakalářského studia Multimédií a magisterské vedlejší specializace zpracovat zakázku pro reálného klienta. Tentokrát k nám na Katedru multimédií zavítala WallPictureApp, kterou k nám přinesla naše absolventka Lucie Halaničová společně se zakladatelem aplikace Milanem Zareckym .

Studenti si v rámci předmětu Řízení multimediálních projektů vytvořili fiktivní reklamní agentury a zpracovali zakázku, se kterou soupeřili s ostatními studentskými agenturami. Do finále se probojovaly agentury ACES, Flow, IdLab, Sign a MEGAFON. Vítězství si odnesla si odnesla Agentura ACES, která se nebála následovat brief a přinesla prototyp nové aplikace, který je připraven k použití. V čele vítězné agentury stojí Valerija Fleissigová, která má pod sebou skvělý tým ve složení: Filip Raszka, Dominik Belza, Zuzana Šitancová, Dominik Folc a Michaela Maroušková. Na vítězný prototyp se můžete podívat ve videu. Srdečně blahopřejeme studentské agentuře ACES!