Ve čtvrtek 16. června proběhne 14. ročník promítání studentských prací Multifest

Po delší covidové pauze se uskuteční další ročník festivalu studentských filmů Multifest. Konat se bude 16. června od 18:00 v kině Lucerna.

Co bude na programu? Představí se vám filmy z produkce předmětu AV2 a dokumenty z předmětu AV1. Dále také pár kousků z 3D animace a postprodukce.

Při letošním Multifestu se nám představí šest studentských filmů – Na skok do banky, V obraze, Jsem první film, Měsíc, Nespavost, Jeden den v roce.

Při příchodu si můžete vychutnat nealkoholický welcome drink a po promítání studentských prací dojde k tradičnímu vyhlášení cen diváků i poroty. Po akci pak proběhne společná afterparty v nedaleké vinárně.

Multifestu se mohou zúčastnit studenti všech ročníků, absolventi, učitelé i všichni zájemci o studentskou tvorbu. Zkrátka všichni, kteří mají Multimédia v srdci!

Pokud ještě nemáte lístky, tak neváhejte a kupte je skrz portál GoOut zde. Pro více informací sledujte událost a stránku Facebook Multifest nebo profil Instagram Multifest. Budeme se na vás těšit v Lucerně!