VĚK IT – Online promítání

Nenechte si ujít jedinečnou možnost zúčastnit online promítání dokumentu režiséra Pavla Michalika VĚK IT, které se uskuteční v předvánoční pondělí 21. 12. od šesti hodin. Půjde o jednorázové promítání, po kterém vás poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku a vyjádření vašich dojmů z filmu.

Odkaz na promítání předem nasdílíme na této události a přihlášeným do newsletteru www.1url.cz/@promitanivekit zašleme zároveň e-mailem.

Anotace dokumentu

Zrození. Dětství. Dospívání. Dospělost. Stáří. Smrt. Odvěký cyklus života člověka.

Dnes je tento cyklus propojen s moderními technologiemi. Setkáváme se s nimi ještě před narozením a jsou s námi v kontaktu i po naší smrti. Jak moc naše životy ovlivňují? Jak umíme využívat jejich potenciál a propadáme do závislostí na nich?  Kde je naše místo jako lidí v tomto informačním světě?

Obrazová esej zachycující lidský život ve věku IT.

Hudba: Daniel Patras

Scénář a režie

Pavel Michalik

Dramaturgie

Rudolf Adler

Produkce

Zdeněk Vondra

Výkonná produkce

Tereza Zichová

Hudba a zvuk

Daniel Patras

Kamera

Jakub Říha

Martin Šácha

Distribuce

Katedra multimédií Vysoké školy ekonomické v Praze

Videodokument vznikl za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky prostřednictvím Centralizovaného rozvojového projektu: Popularizace spektra IT oborů 2020.