Výpomoc studentů s Blended learningem

Studenti magisterské vedlejší specializace na Katedře multimédií se aktivně podílejí na výrobě blended learningu! V zimním semestru 2022 / 2023 pracovali v rámci předmětu Multimediální projektový seminář na projektu, který by usnadnil studentům průchod předmětem Počítačová grafika a sazba, vyučovaným na Fakultě Informatiky a statistiky na VŠE. Cílem bylo zároveň snížit časovou zátěž lektorům předmětu a přinést inovace prostřednictvím online nástrojů – implementací do Moodlu.

Projekt vytvářeli studenti z FIS VŠE – Veronika Kostrouchová, Daniel Jírovec, Jakub Hromádko, Petr Hovorka. Tento tým připravil v průběhu semestru komplexní podklady jako doplněk pro výuku předmětu Počítačová grafika a sazba – cheatsheety pro Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, playlisty video tutoriálů, seznam nejčastějších chyb, healthcheck, seznam her a peer-to-peer feedback.

Své výstupy následně otestovali na cílové skupině a obdrželi pozitivní ohlasy jak od pedagogů, tak od studentů.