10 let Multimédií

10 let Multimédií byla oslava našeho milovaného multimediálního programu na Fakultě informatiky a statistiky VŠE. Společně jsme si připomněli bohatou historii programu, jeho aktuální stav, ale také jeho vizi a budoucnost. Představili jsme si vzrušujicí projekty a plány, které nám pomohou studium Multimédií na VŠE dále rozvíjet.

Kromě pohledu do budoucna jsme využili příležitost k ohlédnutí se za deseti lety existence programu a probádali jsme archiv studentských prací. Vznikl tak výběr nejlepších filmů, fotek, grafiky a 3D projektů, které na Multimédiích za 10 let existence vznikly.

Večer plný rozhovorů s významnými lidmi z Multimédií doplňoval Multimediální kvíz a také volba Osobnosti Multimédií, kterou se nakonec stal Jan Volejníček, moderátor slavnostního večera.

5 nejlepších filmů desetiletí Multimédií

Vítězný film desetiletí Multimédií

Příběh

Tomáš Bubák, Jan Hadraba, Hanh Vu Hong, Monika Mléčková, Vojtěch Růta

Nejlepší fotografie desetiletí Multimédií

Nejlepší 3D grafika desetiletí Multimédií

Thanh Huyen Vu
Jan Belada

Nejlepší 2D grafika desetiletí Multimédií

Osobnost Multimédií

Nikola Dvořáková

Jan Volejníček

Znalci Multimédií

1. Tina Vaverčáková
2. Kristýna Janouchová
3. Tomáš Krauz

Galerie vítězů

Pro oceněné byly připraveny krásné dárky, které věnovali sponzoři FotoŠkoda, Red Bull, Jump park, Creme de la Creme, Bepas, Redukuju, Uniqway a další. Během večera se mohli návštěvníci vyfotit ve stylovém fotokoutku Pixito a zvěčnit si tak vzpomínky na multimediální oslavy. Celou akci zdokumentoval Martin Barabáš, fotoreport najdete zde.