7. MultiFest


Po sedmé se MultiFest konal 22. června 2017 v kině Aero. Ze studentských prací oboru Multimédia v ekonomické praxi a vedlejší specializace Multimediální komunikace se promítaly dokumenty, pracovní postupy, videoklipy, animace, čtyři soutěžní filmy a na závěr i filmy o filmu.

 

Během tohoto ročníku žádný ze soutěžních filmů nepřišel zkrátka. Nejvíce cen však sesbíral snímek film NINA: příběh mojí ženy, jehož autoři si odnesli hned tři ocenění – za nejlepší zvuk (Michal Šmiraus), nejlepší herecký výkon (Lucie Zachovalová) i hlavní cenu poroty za nejlepší film. Těsně v patách mu byl film Na Hraně, který získal ocenění za nejlepší režii (Kateřina Buráňová) a nejlepší střih (Daniela Randáková). Snímek Haló? byl porotou oceněn pro nejlepší kameru (Ilia Maltcev). A diváci na rozdíl od poroty jako nejlepší film zvolili snímek #Sázka.

 

Pokud si chcete připomenout, jaké to bylo, můžete se vrátit v čase skrze video záznam celého večera nebo vklouznout do atmosféry přes video report. Fotky najdete v galerie na Facebooku MultiFestu a taky rozhodně nezapomeňte na skvělé fotky z Fotobudky Vyletí Ptáček.