Full house v Bio Oku – Multifest 2023

19. 1. 2023 se v Bio Oku uskutečnil 15. ročník oblíbeného Multifestu. Na akci se promítaly studentské filmy, dokumenty, gameplay a animace. Kromě hlavního programu v sále byly na chodbách vystaveny studentské výstupy z předmětů digitální fotografie, počítačová grafika a 3D grafika. Účastníci následně mohli podpořit své favority a hlasovat pro top práce v několika kategoriích. O nejlepší film hlasovali jak diváci, tak porota ve složení: Ondřej Kepka, Stanislav Horný, Olina Kaufmanová a Radana Vítková. V obou kategoriích zvítězil film „ILUZE“. Druhé místo obsadil studentský film Babička. Speciální cenu si odnesli tvůrci dokumentárního filmu „Musíš?“.

Celým večerem nás provázelo skvělé moderátorské duo Alžbeta Gburíková a Jan Volejníček. Pro velký zájem o Multifest se několik dní před akcí podařilo vyprodat všechny vstupenky, v BioOku jsme tedy měli full house. Organizaci si vzal pod svá křídla tým studentů – Šárka Večerníková, Denisa Kortanová, Vladislav Tkačik, Daniel Anděra, Polina Halytska.

Akci zdokumentoval fotograf Jan Halama a kameraman Jakub Kršňák, na jejichž výstupy se můžete podívat níže.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další ročníky!