Inovační týden na KME

V letošním ZS 2023/2024 nás v 8. týdnu potřetí čeká Týden inovací ve výuce (tzv. Inovační týden). V týdnu pondělí 6. 11. – pátek 10. 11. 2023 tedy nebude probíhat klasická rozvrhová výuka, ale akce, které běžně není možné ve výukové části semestru realizovat. Aktivity podporující moderní vzdělávání jsou organizovány studijními programy. Prohlédněte si v kalendáři všechny akce, které můžete na VŠE navštívit: https://kalendar.vse.cz/?selection=2&period=202311&tree=descendants 

Během inovačního týdne nás čeká řada zajímavých přednášek a workshopů. Těšit se můžete třeba na přednášku a workshop o time managementu s Martinou Duškovou,  dále na workshop s Lenkou Kůrkovou, kde se naučíte, jak zpětnou vazbou neublížit, ale naopak pomoci k lepším výsledkům. Ondřej Dolejš v přednášce Umění herního designu představí day to day práci herního designéra. Čekají nás i dvě přednášky na kreativitu – Jak na kreativní projekty, když nemáte talent, čas, znalosti ani peníze od Michelle Losekoot a také přednáška o tom, jak přicházejí myšlenky na svět od Richard Stiebitze. V rámci týdne inovací také Tomáš Krauz představí aktuální trend ve filmové tvorbě – virtuální produkci. Petra Dolejšová nás sblíží s tím, jak si dávat pozor na právo v AI. Doporučujeme také otevřený trénink improvizace, kde si můžete vyzkoušet improvizační hry s týmem DORT V KAPSE. Pokud nechcete přijít o novinky z programu MvEP, nezmeškejte MvEP Keynote, který se koná ve čtvrtek odpoledne. 

Na kompletní a detailní program se můžete podívat níže. Na některé přednášky a workshopy je třeba předchozí registrace přes formulář, jakých akcí se to týká se dozvíte přímo u dané akce. 

Registrace:

OTEVŘENÝ TRÉNINK improvizačního týmu DORT V KAPSE 

(! pozor změna místnosti na – rektorský salonek u akademického klubu – v Italské budově 3. patro )

po 6. 11. 14:30–16:00

Registrace: https://forms.gle/dEjiYcFnS8J8wW8NA (workshop se bude nahrávat, s registrací na akci udělujete souhlas k nahrávání) 

_______________________

Jak dávat zpětnou vazbu sobě i ostatním aneb feedback jako skutečná pomoc. – Lenka Kůrková

Út 7. 11. 9:15–10:45

Registrace – (orientačně kvůli počtu), ale můžete přijít i na poslední chvíli – https://forms.gle/y9A53Knpby5AWmGUA

_______________________

Dokážeme pomoci?

Zapojte se do moderovaného hackathonu a pomozte neziskové organizaci v komunikaci její činnosti – Petr Kopáček

Půjde o vstupní workshop se zástupcem neziskové organizace Čtyřlístek dětem, kterým bude Radka Šindlerová.

čt 9. 11. 12:45–14:15

Registrace: https://forms.gle/h9Y2jGN2cVRxYdmf7