SKEJTY A LOPATY

Skejty a lopaty je unikátní dokumentární seriál, který sleduje průběh stavby skateparku pro děti v Zambii. Celá minisérie byla organizována Českou televizí. Minisérie dokumentuje celý příběh vytváření hřiště a odkrývá Zambii, jak ji neznáme. Úkoly, které se zdají zdaleka jednoduché se v Zambii stávají oříškem. Ať už se jedná o stavební povolení nebo zajištění brigádníků.

Česká televize se stala klientem našich studentů v rámci předmětu Multimediální projektový seminář. Tým tvořený Amadeou Makariousovou, Evou Menšíkovou, Barborou Chromovou, Jakubem Slunečkem a Jiřím Makovským dostal za úkol vytvořit celou vizuální a komunikační stránka projektu. Celá spolupráce byla úspěšná a tento unikátní vizuál je nyní k vidění na iVysílání.